Informujmy się wzajemnie i walczmy z dezinformacją na temat zamknięcia obiektów noclegowych

Aby pomóc branży noclegowej, wystarczy udostępniać naszą publikację na swoim prywatnym profilu, oraz na fanpage obiektu noclegowego (hotelu, pensjonatu, apartamentu, domku).

Aby zrobić to w sposób profesjonalny prosimy pobrać z naszej strony grafikę oraz pełny tekst wraz z odnośnikiem do publikacji. Wtedy zasięg jak i pomoc będzie dużo większa.

Warto informować innych, warto zmieniać rzeczywistość.

To informacja decyduje o Twoich decyzjach i decyzjach wszystkich osób. Na podstawie informacji myślisz, planujesz, działasz. Jeżeli nie otrzymujesz prawdziwego obrazu sytuacji, możesz błędnie myśleć, błędnie planować, błędnie działać. Zmieniamy zdanie wtedy, gdy otrzymujemy lepszą, wartościową informację i potrafimy ją przeanalizować.

Umieść na Facebooku, na swoim profilu i fanpage obiektu noclegowego tekst z odnośnikiem + grafikę:

Drodzy goście, prosimy Was o pomoc w promocji poniższej informacji. Dzięki temu będziemy mogli wszyscy lepiej spojrzeć na temat zamknięcia obiektów noclegowych.

Niestety mimo braku rzetelnych badań, logiki oraz jakichkolwiek przesłanek opartych o rzetelne dane, badania rząd wprowadził kolejne obostrzenia dla obiektów noclegowych (rozporządzeniami z 21 i 27 grudnia 2020), które tym razem de facto całkowicie pozbawiają możliwości wynajmu w miejscowościach turystycznych. Bezsprzecznym faktem jest, że opinie cenionych epidemiologów/ekspertów wskazują jednoznacznie, że obiekty noclegowe nie przyczyniają się do wzrostu zachorowań na Covid-19, to samo pokazują niezależne analizy.
#bezpiecznenoclegi
#calaprawdaozamknieciuobiektow
https://bezpieczne-noclegi.pl/cala-prawda-o-zamykaniu-obiektow-noclegowych/

Jeśli możesz pomóc w inny sposób, skontaktuj się z Nami.

  Imię i Nazwisko*

  Nr tel*

  Email*

  Treść wiadomości*

  *pola wymagane

  Pomysł na akcję informacyjną to odzew branży noclegowej na brak rzetelnej informacji w głównych mediach.

  Jesteś właścicielem lub menadżerem obiektu? Znajdziesz Nas na grupie Facebook Noclegi w Polsce – porady i dyskusje branży noclegowej https://www.facebook.com/groups/noclegi.polska

  Koordynator akcji

  Gerard Grech
  tel. 508 356 246

  kontakt@bezpieczne-noclegi.pl